Drugiego października zakończył się 53.Górski Rajd Zagłębiaków. W rajdzie uczestniczyli uczniowie dąbrowskich szkół – SP nr 8, SP nr 12, SP nr 22 i SP nr 26, członkowie Koła PTTK Neuron przy Stowarzyszeniu „Neuron”,  członkowie Klubu Przodowników Turystyki Górskiej PTTK „Harnik”, członkowie Dąbrowskiego Klubu Turystyki Motorowej, a także osoby prywatne. Trasy górskie jednodniowe wiodły na Stożek i Równicę, podczas trasy trzydniowej turyści zdobyli między innymi Błatnią, Salmopol, Małą i Wielką Czantorię. Natomiast trasa krajoznawcza prowadziła do Szczyrku, Przeł. Salmopolską, Wisłę Malinkę, Wisłę Czarne, Łabajów i Ustronia. Wszystkie grupy spotkały się w Ustroniu i odwiedziły Dworzec Dobrych Myśli- Muzeum Misia. Każdy z uczestników otrzymał znaczek rajdowy, a przedstawiciele szkół pamiątkowe puchary. Zapraszam do galerii!