W sobotę nie tylko pasjonaci wędrówek górskich w każdej pogodzie walczyli na szlaku Nie ustąpili im dzielni kolarze, którzy pokonali drogi i bezdroża i stawili się w Zamku Rabsztyn. Po drodze udało im się zobaczyć najnowsza atrakcje czyli kładki zawieszone nad Biała Przemsza łączące części północna i południowa Pustyni Bledowskiej Gratulujemy
Kategoria: Polecane
🐪🏰Zamek Rabsztyn 🐪🏰 – zaproszenie na wycieczkę rowerową
🏰🏰🏰🏰Zamek Rabsztyn 🏰🏰🏰🏰 Zapraszamy na kolejną wycieczkę rowerową Tym razem odwiedzimy Zamek Rabsztyn, warownie leżącą na Szlaku Orlich Gniazd. W odrestaurowanych murach będzie można wypić smaczna kawkę, wejść na wieżę i podziwiać widoki na najbliższą okolicę Data wycieczki: 26 lipca 2025 (sobota) Miejsce spotkania – Pałac Kultury Zagłębia (PKZ) Godzina – 9:00 🏰🐪🏰🐪🏰🐪🏰 Zapraszamy🏰🐪🏰🐪🏰🐪🏰 >>> Więcej informacji
🪜Słowacki Raj 🪜 – relacja
Udany początek wakacji Silna grupa miłośników wędrówek górskich zmierzyła się dzisiaj z drabinami, stupaczkami, a 11 śmiałków pokonało via ferrate Kysel w Słowackim Raju Było jak zawsze superowo
Pustynia Błędowska nocą 🌜🌔🌓🌗🌖🌑🌙 – zaproszenie na wycieczkę rowerową
Pustynia Błędowska nocą 🌜🌔🌓🌗🌖🌑🌙Halo, halo, propozycja dla nocnych marków 🌜🌔🌓🌗🌖🌑🌙 Zapraszamy Data wycieczki: 05 lipca 2025 (sobota) Miejsce spotkania – Pałac Kultury Zagłębia Godzina 18:30 lub o 21:00 jeśli dołączymy przy Straży Pożarnej w Błędowie 🌜🌔🌓🌗🌖🌑🌙 Zapraszamy 🌜🌔🌓🌗🌖🌑🌙 >>> zajrzyj na naszego Facebooka i weź udział w wydarzeniu <<< 📒 regulamin wycieczki dostępny >>> tutaj <<<
🚶🚶♀ Wielki Chocz 🚶🚶♀- relacja
Co to był za dzień Grupa górskich pasjonatów zdobyła Wielki Chocz To była niełatwa wyprawa, pokonaliśmy m przewyższenia, ale nagroda były wspaniałe widoki na strony świata Zadanie wykonane Czekamy na kolejne wyzwania
Góry Towarne – SKKT „Tropiciele” – zakończenie sezonu
SKKT „Tropiciele” – zakończenie sezonu:) SKKT „Tropiciele” zakończyło sezon wycieczkowy / Chociaż pogoda nie rozpieszczała, udało się nam zdobyć Góry Towarne, odwiedzić przełom Warty oraz Skałe Miłości w Mstowie. Na zakończenie czekała nagroda w postaci kiełbasek z ogniska Widzimy się w kolejnym roku szkolnym





